Biz Kimiz ?

1970’den bu yana babadan oğula geçen şirketimiz Akdeniz bölgesinin organik meyve ve sebzelerini deneyimli personeli , hızlı nakliyat ile sofralarınıza kadar olan yolculuğuna öncülük ediyor. Şirketimizin temel amacı tarladan sofralarınıza tamamen organik , gıda güvenliğine uygun , kaliteli ürünler ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışının sürdürülmesidir.

Bugün bir çok firmanın meyve ve sebze ihtiyacını karşılayan firmamız hijyen koşullarına asla taviz vermemekte ve ürünlerini tarladan evinize en doğal hali ile sunmaktadır.

Misyonumuz

Organik , kaliteli , rekabetçi ve sürdürülebilir Türkiye'nin yanı sıra akdenizden gelen organik ürünlerimizi Dünya'da alıcı ve tüketici ile buluşturup Türkiye'de sektörde en çok tanınan ve tercih edilen marka olmak.

Vizyonumuz

Akdenizden gelen organik ürünlerimiz ile doğru fiyat ve kaliteyi sağlayarak ürün yelpazemizi genişleterek alıcı ve tüketicinin beklentilerini en iyi sevide karşılamak.

Neden Biz?

Artvin Hal Meyve Ve Sebze olarak Akdeniz'de yetişen organik ve en iyi ürünleri sizler için seçiyoruz. Ürün sizlerin sofralarına gelene kadar tarladan , depolanmasına , nakliyeye , hijyenine ve sağlıklı olmasına dikkat ediyoruz. Her gün daha çok gelişiyoruz ve kalitemizi arttırıyoruz.

Sizler İçin Daima
Bir Çözümümüz Var

Adres

Orta Mah. Miroğlu Şükrü Bey Cad. Neşem Apt. Zemin Kat

Telefon&Fax

0536 398 48 27
0466 212 12 00
0 (539) 644 85 50

E-Posta

bilgi@artvinhal.com

Bizi Takip Edin

Facebook : @artvinhal